Strona główna » Moto-Turyści » Krzychu M-T 117
« powrót

Zdjęcie Moto-Turysty

Krzychu M-T 117

Chodlewo

Podróżuje z nami od:
07 czerwca 2014r.

Motocykle:
Ranga:
obrazek id 3
OBIEŻYŚWIAT

szczegóły rang


Aktywny w sezonach:

M-T
Sezon 2014
Sezon 2015
Sezon 2016
Sezon 2017
Sezon 2018
Sezon 2019
Portalowa historia Moto-Turysty spisana przez administratora


Krzychu został przyjęty do grona MotoTurystów w ramach nagrody za zwycięstwo w bardzo trudnym konkursie "ZLOTO-WŁÓCZYKIJ" zorganizowanym na okoliczność 10-lecia istnienia naszego portalu. Razem z Bodkiem MT 155, zgodnie z regulaminem konkursu odwiedzili osiem miejsc naszych dotychczasowych zlotów i spotkań, przejeżdżając dystans 2581 kilometrów. Dokumentując swój wyczyn dodatkowo poza wymogami regulaminowymi, zwycięzcy konkursu przedstawili rachunki za tankowanie motocykli i zmontowali bardzo fajny film z przebiegu podróży, który możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube - zobacz film >>>


      


Krzychu i Bodek zwycięską statuetkę postanowili przekazać na licytację podczas kolejnego Finału WOŚP.

 

Przymykając nieco oko na wymogi rejestracyjne, po konsultacji z kilkoma MotoTurystami, postanowiłem przyznać Krzychowi numer 117 na liście użytkowników Portalu Miłośników Turystyki Motocyklowej Moto-Turysta. Jest to numer, który dotychczas był wolny z uwagi na  lukę powstałą z przyczyn technicznych.


Gratuluję raz jeszcze i pozdrawiam,
Paweł -administrator
01.08.2014Opublikowane materiały

Nadesłane galerie (0)
Nadesłane relacje (0)

Formularz kontaktowy z Moto-Turystą: Krzychu M-T 117

Adresat nie ma obowiązku odpowiadać na pytania kierowane za pośrednictwem poniższego formularza. Dotyczy to szczególnie wiadomości anonimowych i zawierających treści wulgarne. Administrator portalu nigdy nie będzie kontaktował się za pośrednictwem formularza i ewentualne wiadomości podpisane jego danymi, proszę traktować jako próbę oszustwa. Każdy Moto-Turysta ma prawo zażądać od administratora usunięcia formularza kontaktowego ze swojego profilu.


Wiadomość
*
Twój e-mail:
Podpis: *

* - pola obowiązkoweO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp