Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 123...134135»
10
pa
Finał z głową.

FINAŁ Z GŁOWĄ
29 Finał WOŚP (10.01.2020)

„Finał z głową” - to hasło przewodnie 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.
Tym razem zbieramy środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Oczywiście przygotowania MotoTurysty do Wielkiego Grania są już bardzo zaawansowane. Kolejny znaczek „Motocyklista z sercem” już na ukończeniu, a w naszych głowach mnóstwo ciekawych pomysłów do relaizacji. Bardzo możliwe, że pandemia znowu pokrzyżuje wiele świetnych inicjatyw związanych z Finałem WOŚP, ale my tak łatwo się nie damy. 
       Podczas 29 Finału WOŚP na naszych internetowych aukcjach Allegro, będą mogły zostać wystawione tylko i wyłącznie przedmioty przygotowane i przekazane przez MotoTurystów. Jest to podyktowane ilością pracy związanej z obróbką aukcji, koordynacja wysyłek, itd.

SIE MA!


30
sie
Motocyklem w historię.

Przed filią MUZEUM 303
fot. Szubi / MT 168

     Szubi / MT 168, kontynuuje swoją podróż „Motocyklem w historię” i przy okazji zachęca nas do odwiedzenia ciekawych miejsc, pomników, muzeów, itp.

O tym, że z naszej polskiej historii możemy być dumni, przekonał się już nie raz, a kolejne potwierdzenie tych słów znalazł w „MUZEUM 303”.
 

Motocyklem w historię
– część 1 >


Pozdrawiamy Szubiego!

12
lip
Kubańska wielka pętla.

Kubańska ekipa.
fot.. Franz / MT 163

Mira i Franz / MT 163, potrafią jak nikt inny zaskakiwać nas atrakcyjnością swoich wypraw. Atrakcyjność ta wynika z faktu, że docierają Oni do miejsc, gdzie niezbyt często można spotkać podróżujących rodaków na motocyklach, np. Algieria, Islandia, Syria, Iran. Dzisiaj duet M&M (Mira & Maciek), zabiera nas na motocyklowy objazd wyspiarskiego państwa w Ameryce Północnej:

 

KUBA 2020, relacja >

 

 

Ciekawe jakie jeszcze mototurystyczne pomysły chodzą im po głowie?

Przy okazji pozdrawiamy Sławka / MT 137 i Skorpia z Cecylią / MT 149, którzy także mieli okazję choć nie motocyklowo, ale turystycznie zwiedzić kubańska krainę.

16
kwi
Na bandanki przyszedł czas.

Elka & Paweł
fot. Paweł/ MT 097

    Nasze portalowo-orkiestrowe bandanki projektowane przez Jacka MT 092 i wykonywane przez Firmę Galibier, od dzisiaj nabrały specjalnego znaczenia, a raczej zastosowania. Skoro sam pan doktor Paweł MT 097 poleca, to czas ruszyć w kierunku szafy i ich odszukać.

Przypominamy, że w związku z pandemią coronawirusa, od dzisiaj w miejscach publicznych chodzimy z zakrytymi ustami i nosem.

11
kwi
Zdrowych Świąt Wielkanocnych.

 

Zdrowych, Pogodnych


Świąt Wielkanocnych,


przepełnionych

 

nadzieją i wiarą,

 

życzy,

 

Paweł z Lilką,

(adminustrator portalu)

 

 

 

 


Strony 123...134135»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp