Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12...127128129130131...133134»
21
cze'09
Jedna z pierwszych relacji...

W drodze na Nordkapp...
fot. Andrzej Ditkowski / didi

W oczekiwaniu na kolejne relacje z bieżącego sezonu, wspominać będziemy turystyczne szlaki z lat 2004-2008. Dzisiaj w nowe portalowe ramy, została przeniesiona jedna z pierwszych relacji opublikowanych na stronie www.moto-turysta.pl
Gosia i Didi (MT 007), wybrali się w sierpniu 2004 na Nordkapp, a przy okazji zawitali także na zloty Gold Winga w Szwecji i Finlandii. Czyż nie miło powspominać stare czasy?

R E L A C J A


Pozdrawiamy Gosię i Andrzeja !

16
cze'09
Info dla wszystkich

Znaczek aktywności

       W miniony świąteczny weekend wreszcie zakończyliśmy przenoszenie listy Moto-Turystów ze starej strony. Nowa prezentacja pozwala na dokładniejsze poznanie każdego motocyklisty, jego aktywności w poszczególnych sezonach, oraz dorobku w postaci nadesłanych relacji i galerii. Przypominam, że od sezonu 2006 obowiązuje na naszym portalu konieczność dokonywania wznowień rejestracji, dlatego w każdym profilu użytkownika portalu, widnieje znaczek z różnymi przypinkami. Wśród nas znajdziemy także takich Moto-Turystów, którzy od samego początku istnienia strony aktywnie podróżują szlakiem moto-turysta.pl i dlatego obok ich zdjęć widnieje logo z sześcioma przypinkami z lat 2004-2009.

         Także na forum dyskusyjnym wspólnie z ... czytaj więcej

30
maj'09
Dwa miejsca przyjazne motocyklistom...

Magyar Route 66 -Węgry
fot. Gabriela Szostak

Zamieszczając relacje z pięknych zakątków naszego kraju, często przytaczaliśmy powiedzenie ”Cudze chwalicie, swego nie znacie!”. Aby jednak nie popaść zbytnio w narodowy samozachwyt, dzisiaj dla równowagi publikujemy relację, po przeczytaniu której będziemy jednak „chwalić cudze”.
 
 Chwaliła, bo sama doświadczyła wspaniałej gościnności na Słowacji i Węgrzech, nasza przyjaciółka z turystycznego szlaku - Gabi ze Staszowa (MT 126).


RELACJA
 
Pozdrawiamy Gabi i jej brata, oraz gospodarzy miejsc
opisanych w relacji.

27
maj'09
Witamy Mariusza z Mikołowa

Moto-Turysta 148 na turystycznym szlaku
fot. Mariusz Zadros

Witamy w naszym gronie Mariusza z Mikołowa, który jako pierwszy spełnił wymogi rejestracyjne wg nowych zasad obowiązujących na naszym portalu. Mariusz, znany także z forum dyskusyjnego jako "Duch", turystyczne szlaki przemierza wraz z Ewą, na Krążowniku Szos BMW R1200 GSA.
 

Moto-Turysta 148


Witamy Ewę i Mariusza, a wszystkich którzy chcą lepiej poznać Moto-Turystę 148, zapraszam do przeczytania premierowej relacji z ubiegłorocznej wyprawy na Bałkany: RELACJA


Przy okazji przesyłamy także pozdrowienia dla współtowarzyszy bałkańskiej wyprawy, czyli Cyborga i Eli.

15
maj'09
Wyprawa nad Morze Żółte

Morze Żółte nad Groduskiem
fot. Wacław Malicki

Wacław z Sulejówka (MT 085), wraz z kolegą Adasiem, to kolejni motocykliści, którzy udowodnili, że aby poczuć klimat prawdziwej turystyki, wcale nie trzeba wybierać się w daleką wyprawę. Zdjęcie obok jest dowodem moich słów...

Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z majowej "rzepakowej podróży"

RELACJA


Pozdrawiamy...


Strony «12...127128129130131...133134»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp